Modern, teknolojik, hijyenik, ergonomik, profesyonel klinikler, kullanılan cihazlar için gerekli olan alt yapı üretiminden, fonksiyonel ve estetik üst yapı çözümlerine kadar özenle detaylandırılmalı, tüm iş akışı ve farklı disiplinlerin organizasyonu mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalı. Siz değerli vaktinizi harcamayın, biz kısa sürede neler yapabileceğimizi gösterelim. Çünkü bizim farkımız "Klinik Konusunda Uzman Mimarlar" olmamız.

-Konsept Proje Hizmeti; Renovasyonu düşünülen mekanın durum tespiti yapılarak rölöve projeleri hazırlanır. Hekimlerin ihtiyaç listeleri ile ofisimizin dental klinik konusundaki tecrübeleri doğrultusunda önerilerinin harmanlanması ile oluşturulan fonksiyon şemasına göre alternatifli konsept projeler hazırlanır. Fonksiyon belirlenmesi, genel yerleşim ve mekan yapılanması konularının netleştiği konsept projeler, kendini tekrar etmeyen, özgün, çağdaş, sıradışı ve fonksiyonel tasarımlar ile uygulamaya yönelik projelerin temelini oluşturur.

-Uygulama Proje Hizmeti; Onaylanmış konsept proje doğrultusunda uygulamaya yönelik alt yapı ve üst yapı projeleri hazırlanır. Elektrik, güvenlik, mekanik, klima, zemin döşemesi, asma tavan aydınlatma, iç cephe kaplama, ıslak mekan ve tüm mobilya projeleri hazırlanarak tam set halinde sunulur. Mekanda kullanılacak tüm malzeme, renk, doku seçimleri de projelerle paralel olarak yapılır.

-Anahtar Teslim Uygulama; Profesyonel mimari kadromuz ve klinik konusunda tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile hayalinizdeki diş kliniğini, A'dan Z'ye tüm ayrıntılarıyla ilgilenip gerçeğe dönüştürüyoruz. Sizlerle yapılan koordineli çalışmalar sonucunda, kısa sürede konsept ve uygulama projeleri oluşturulur. Hazırlanan şantiye programına uygun olarak organize edilen ekiplerimiz ile proje hayata geçirilir. Kaliteli hizmet anlayışımız; özgün konsept yaratmak, kaliteli işçilik, ve söz verilen sürede iş teslimi yapmaktır.

-Alt Yapı Uygulamaları; Kliniğinizde kullanılacak olan diş ünitleri, otoklav, dezenfeksiyon cihazı, kompresör, cerrahi aspiratör, implant motoru, röntgen, ups, regülatör gibi cihazlarınız için tüm mekanik ve elektrik altyapıların yapılması, röntgen odası kurşun kaplaması, kurşun cam ve kurşun kapı imalatları gibi kliniğiniz için gerekli olabilecek tüm alt yapı uygulamaları konusunda, sayısız klinik tecrübemiz ve uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

-Kısmi Tadilat Uygulamaları; Mevcut kliniğinizde bir muayene odasının yenilenmesi, muayene odası ilavesi, bekleme salonunun yenilenmesi, karşılama duvarının tasarımı, röntgen ya da sterilizasyon odası yapılması ve bunlar gibi bir takım kısmi renovasyonlar da hizmetlerimiz arasındadır. Sadece bir noktaya değen sihirli değnek ile elde ettiğiniz çarpıcı sonuçları görünce siz de şaşıracaksınız!

-Mobilya Tasarım ve İmalatları; Klinik dolapları, sterilizasyon odaları, mutfak, bekleme salonu sehpa, kalorifer kajları, karşılama ve sekreter bankosu, hekim masası, hareketli modüller, banyo ve lavabo dolapları, personel soyunma dolapları, giriş galoşluk ve oturma modülü gibi bir klinik için gerekli olabilecek her tür mobilya, o kliniğin konseptine özgün olarak design edilir. İstenilen renk ve dokuda üretilen mobilyalarımız, özel mekanizma ve aksesuarları ile, kalite ve konfor farkını hekimlerimize senelerce yaşatır.

Copyright © 2010 Klinik Mobilyalari Tüm Hakları Saklıdır.