Firmamız uzman mimari kadrosuyla diş kliniği dekorasyonu konusu üzerinde titizlik ile çalışmaktadır. Dünyadaki tasarım trendlerini, konu ile ilgili yayınları ve fuarları takip ederek dental klinik konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yapılacak her yeni projenin çarpıcı, özgün, modern ve teknolojik olması hedefi ile diş kliniklerine özel konsept tasarım yapılmaktadır. Gerek mevcut kliniğin tadilat ve yenilenmesi, gerekse yeni bir mekanın tüm mekanik, elektrik, elektronik alt yapısı ile modern dekorasyonu konusunda tecrübeli uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

Sterilizasyon odaları, sterilizasyon dolapları, dental dolaplar, bekleme salonları için özel tasarım mobilyalar, sekreter ve karşılama bankoları gibi dallarda mobilya üretimleri yapılmaktadır. Klinik Mobilyaları ’nın özel tasarım mobilyaları tüm fonksiyonların ihtiyacına uygun yükseklik ve genişlikte olmakla birlikte kullanıcı konforunu en üst seviyede tutarak maksimum kullanım imkanı sunmayı başarmaktadır. Bunların dışında dental dolaplar için corian, akrilik ve cam tezgahlar ile eviyeler de üretim kalemlerimiz arasındadır.

Diş kliniği için kurgulanan iç mimari konsept doğrultusunda mekanı bütünleyen malzeme seçimleri yapılıp, zemin kaplamasından duvar rengine, çarpıcı dekoratif duvar tasarımından aydınlatma armatür seçimine kadar her türlü detay düşünülüp diş hekimine sunulmaktadır. Hekim ile ortak kararlar doğrultusunda klinik iç mekan tasarımı ve uygulaması tamamlanır.

Copyright © 2010 Klinik Mobilyalari Tüm Hakları Saklıdır.