Klinik Mobilyaları ND Mimarlık firmasının medikal markasıdır. 2007 yılında kurulan ND Mimarlık Ltd. Şti. yapmış olduğu mimari ve iç mimari tasarımlar ile konutlar, siteler, villalar, ofisler, oteller, mağazalar ve klinikler gibi bir çok projeye imza atmıştır. Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda uzman proje ekibi tarafından hazırlanan uygulama projeleri, uygulama ekiplerinin kusursuz imalat ve aplikasyonları ile hayata geçirilir. Firmamız sorunsuz, zamanında ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

Klinik dizaynı ND mimarlığın üzerinde uzmanlaştığı bir alandır. Diş Hekimlerine ait kliniklerde günümüzün modern malzemeleri ve teknolojik alt yapısı ile tasarlanarak hem hastalara hem de hekimlerimize konforlu, fonksiyonel ve estetik ortamlar yaratılmaktadır. 2010 yılı itibari ile bünyesinde kurulan “ Klinik Mobilyaları “ markası ile klinik dolapları, sterilizasyon mobilyaları ve sekreter bankoları üretmektedir. Hekimlerimizin ihtiyaç duydukları ya da mekana göre özel tasarlanan mobilyaları en hızlı, en ekonomik ve en güvenilir şekilde temin etmeleri sağlanmaktadır.

Klinik Mobilyaları; müşterilerine her zaman yüksek kaliteli ürünler sunmayı, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef belirlemiştir.

Copyright © 2010 Klinik Mobilyalari Tüm Hakları Saklıdır.